Wesele w stodole pod Warszawą

Tuż niedaleko Warszawy mieści się fenomenalne miejsce na Wasz ślub i wesele – Stodoła Czereśniowy Sad. Nie będę skromna i napiszę, że jest to idealne miejsce na Wasz ślub w plenerze i wesele do białego rana.

Tutaj właśnie zabraliśmy Agnieszkę i Michała i stworzyliśmy dla Nich coś kameralnego ale i zarazem wspaniałego.

W czerwcowe popołudnie tuż przed zachodem słońca swoją miłość wyznali Agnieszka i Michał.

Wedding Planner Inglot Weddings

Film – Prestige Studio

Fotograf – Marcin Gruszka

Od wczesnych godzin rannych o oprawę florystyczną zadbała niezastąpiona Klaudia z Będzie Ślub. Co ta dziewczyna czaruje przekonałam się niejednokrotnie i za każdym razem ufam jej w 100% oraz wiem, że spełniłaby marzenie niejednej pary młodej. Tu również akcentem dekoracyjnym był napis neon All you need is Love- Pełni Blasku oraz kurtyna świetlna w ciepłym odcieniu, która na dobre wita Was w stodole.

O piękną papeterię zadbała Kasia – This Or That. Letterpress na białym papierze i wstążka szyfonowa w odcieniu Dusty Blue dodała spójności i lekkości.

Krzesła Oh NAVY BLUE, altana ogrodowa oraz ścianka postawiona w miejscu ceremonii pochodzą z wypożyczalni mebli eventowych COLORS OF DESIGN.

Suknia ślubna Agnieszki to kreacja Suknie Boho – Marty Trojanowskiej, konkretnie Porto 44, czyli najbardziej wygodne suknie ślubne z jakimi przyszło mi mieć kontakt. Zerknijcie tylko na te frędzle i rękawy – coś niesamowitego.

Makijaż Marcelina Kowalik

Fryzura Sara Droń Beauty Point

Pora przyszła na first look. Być tu i nie wykorzystać w jakikolwiek sposób tej urokliwej drogi między czereśniami to grzech. Weź ją za rękę, a następnie za żonę…

Pora na ten podobno najbardziej stresujący moment w tym szczególnym dniu – ceremonia, przysięgi i oni dwoje na oczach świadków. Oni się nie stresowali. Uśmiech nie znikał, radość wirowała, a cały zespół zaangażowanych w ich chwilę ludzi z uśmiechem na twarzy spoglądał na to, co stworzyliśmy.

Niezastąpiona była obecność Jacka Siedleckiego – Humanistyczny, który poprowadził ceremonię.

Pierwszy taniec? Gdy dostałam od Agi i Michała na emaila utwór na pierwszy taniec wiedziałam, że to będzie taka chwila dla Nich, gdzie wszystko inne nie będzie istnieć. Zonderling – Lifetime (acoustic) No i oczywiście genialne wykonanie. Na moim instagramie możecie zobaczyć krótki film- link.

Nad wszystkim czuwał i poprowadził znakomitą imprezę My Name Is Lukas Dj Lukas

Szybka sesja plenerowa w dniu ślubu przy tak pięknej pogodzie, w tak wyjątkowym miejscu oraz takich emocjach to według mnie MUST HAVE.

noWEDDING to ludzie, którzy tworzą dla ludzi…

Wedding Planner: Inglot Weddings

Filmowiec: Prestige Studio

Fotograf: Marcin Gruszka

Florystka: Będzie Ślub

Suknia: Suknie Boho

Make up: Marcelina Kowalik

Fryzury: Sara Droń

Suknie druhen: Suknie Mona Liza

Miejsce Stodoła Czereśniowy Sad

Mistrz ceremonii Ślub Humanistyczny

Elementy dekoracyjne/meble: Colors of design

Papeteria THIS OR THAT

DJ: @my_name_is_lukas_dj_lukas

Pokaz lightshow Solo Art

Bohobus Boho Bus

Neony Pełni Blasku

Prosecco Prosecco Vanebirra

Glamping / noclegi WONKACAMP