E & R

Czas się zatrzymał.

Od momentu kiedy przyjeżdżasz w takie miejsce, jakim jest Górna Chata, można by rzec, że świat wygląda inaczej.

Od początku wiedziałam, że miejsce, które odkryłam zupełnie przypadkiem w social mediach jest jednym z piękniejszych górskich azylów, w którym chciałabym zorganizować niezapomniane chwile i wspomnienia. Wysoko położony obiekt w Gorcach z widokiem na Tatry, w którym możecie mieć kameralny ślub i wesele z obłędnymi widokami to marzenie niejednej pary młodej.

Ta realizacja była dla mnie ogromnym wyzwaniem. Poza faktem, że organizujesz warsztaty dla fotografów ślubnych oraz filmu ślubnego, którzy Ci zaufali to jeszcze realizujesz dla nich ceremonię do której podchodzisz bardzo osobiście i emocjonalnie dla bliskich ci osób i chcesz aby ten dzień był dla Nich pięknym przeżyciem. W tym wszystkim jesteś wedding plannerką, florystką i zostajesz poproszona przez te bliskie mi osoby o bycie świadkiem ich uroczystości. Gdy tylko okazało się że wraz z Łukaszem ” Mrozek” mamy być świadkami wiedziałam, że muszę wykonać do niego telefon. – Mrozek, ty wiesz, że ja Cię proszę i wiesz, że chciałabym abyś przemówił i powiedział kilka słów w tym szczególnym dla czarnej pantery dniu?! Tak też się stało. Przy toaście, nikt się nie spodziewał tego przemówienia, a o wszystkim wiedziała wyłącznie garstka zaangażowanych osób. Dzięki Mroziu- to były piękne słowa.

Przed Wami Estera i Rafał, którzy zechcieli Nam zaufać, przeżyć wspaniałe chwile oraz wyjątkową uroczystość. Zobaczcie jak spędzili pobyt z Nami w tej górskiej oazie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w stworzenie tej realizacji oraz dla Krzyśka, Prestige Studio oraz Łukasza Popielarza za pomoc w stworzeniu tego dnia właśnie w taki sposób.

Wedding Planner Inglot Weddings

Florystyka Inglot Weddings

Film Prestige Studio

Fotograf Paulina Reda Fotografia

Make up Marcelina Kowalik

Papeteria/listy miłosne This or That

DJ My name is lukas dj lukas

Mistrz ceremonii Ślub Humanistyczny

Sesja narzeczeńska w Chatce dwupokojowej to nic innego jak wspólny poranek z kubkiem kawy.

Wycieczka Defenderem po okolicy to niezwykła przygoda i czas kiedy we dwoje możecie rozkoszować się górskimi widokami.

Podziękowania dla Leszka, właściciela Górnej Chaty.

Przygotowania pana młodego to nic innego jak ostatnie poprawki mankietów i kołnierzyka, szklanka wody oraz oczekiwanie na moment kiedy wybije ta godzina- moment, w którym oboje staniecie przed sobą spoglądając sobie w oczy i wyznacie sobie to, co napisaliście do drugiej osoby.

Rafał nie patrz w tył… ona przyjdzie do ciebie i dyskretnie wtuli się w ramiona. First look tuż przy stawie w dolinie Górnej Chaty.

Ślub humanistyczny to wspaniałe przeżycie. Poza faktem, że część Waszej historii poznania się, wspólnych lat zostaje wplątana w przemówienie mistrza ceremonii to najpiękniejsze w tym wszystkich jest to, że Wy sami decydujecie o tym, jaki ma być przebieg uroczystości, przygotowujecie pisząc własne wyznania miłosne dla siebie ogromne doznania emocjonalne.

Dekoracje florystyczne to była całkowicie moja inwencja twórcza, której cholernie się bałam. Czy ona spodoba się im??? Takie pytanie malowało się w mojej głowie w czasie przygotowań. Czerń- owszem, to takie ich, więc tak musiało być.

Możecie zabrać swoich przyjaciół i bliskich w jakieś kameralne magiczne miejsce z dala od miasta i przeżyć niesamowite chwile – spędzić czas razem lub zupełnie sami we dwoje, wypić kawę o poranku z zapierającymi w dech widokami, mieć wyjątkowy ślub z widokiem na Tatry, tańczyć do rana, a na deser wejść do gorącej bani i przeżyć we dwoje niesamowite chwile aż do wschodu słońca. Totalnie bez stresu i pośpiechu oraz w komfortowym Waszym własnym rytmie.